Miért tanuljon velünk?

Mert iskolánkban olyan képzéseket indítunk 50 év felettiek számára, ahol kifejezetten a senior korosztály igényeinek megfelelően állítjuk össze a tananyagot. Egyedi oktatási módszerünkkel tanulóink könnyedén sajátíthatják el az informatika tudományát.

Képzéseink célja, hogy a digitális eszközök használatát készség szinten sajátítsák el tanulóink. A tanfolyamok során a résztvevők megtanulják használni az infokommunikációs eszközöket. (PC, tablet, notebook, okostelefon, stb.)

Tanulóink számára a kurzusok nemcsak hasznos, de kellemes időtöltést is nyújtanak. Hasonló érdeklődési körűekkel és azonos korosztályban könnyebben megy a tanulás. Általában mindenki ugyanazokkal a nehézségekkel szembesül, melynek közös leküzdése jelentősen javítja az órák morálját. A társasági élet a tanórán kívül is gyakran folytatódik a csoportoknak szervezett  kulturális programok keretében.

Jelentkezem tanfolyamra

“Azért szeretek a senior csoportba járni:

Mert nincs tétje, csupán élvezete a tanulásnak.

Mert nem baj, ha nem tudom, és öröm, ha tudom.

Mert senkit nem a teljesítményvágy motivál.

Mert tetszik tanárunk módszertani és tematikai rugalmassága.

Mert tetszik a nyugodt légkör, nincs kényszer és kényszeredettség.

Mert nagyon jó agytorna.

Mert komolyan vesszük apró feladatainkat is.

Mert jó néha azt hallani, hogy "bravi (= ügyesek vagytok!)".

Örülök a Seniorok Nyelviskolája ötletnek.”

Novák Mária senior nyelvtanuló